Geofyzikální ústav Akademie věd ČR, v.v.i.

Navigace:

33. ročník GEOFYZIKÁLNÍHO BĚHU - výsledky

 

 

33. ročník Geofyzikálního běhu, Krčský les, 20. 9. 2017
           
ŽENY do 34 let      
umíst. start.č. jméno čas ročník oddíl
1 104 Hrstková Vladěna 10:57.3 1987 SABZO/Kerteam
2 105 Mechlová Lenka 11:24.5 1990 OK Slavia Hr.Králové
3 103 Poncová Lea 13:37.3 1991 KL Team
4 102 Pucholtová Barbora 15:21.0 1985 SABZO
5 101 Vrzalová Ylona 16:17.5 2000 Elitdent
           
ŽENY 35-49 let      
umíst. start.č. jméno čas ročník oddíl
1 120 Borovičková Lenka 12:49.3 1973 Smola Chůze Praha/SABZO
2 121 Trnková Štěpánka 13:44.5 1973 SABZO
3 123 Prouzová Blanka 15:22.2 1976 Elitdent
4 125 Seemanová Jana 16:52.6 1975 TJ Sokol Strašnice
5 122 Polyáková Anna 17:22.4 1971 Pritelia behu ležérného
6 124 Macáková Magdaléna 19:08.2 1978 Čenda
           
ŽENY nad 50 let      
umíst. start.č. jméno čas ročník oddíl
1 145 Vavrušová Helena 12:32.1 1961 Liga 100
2 149 Mališová Karla 12:52.7 1960 USK Praha
3 148 Flieglová Alena 14:36.2 1962 SABZO
4 147 Setínková Zuzana 15:03.1 1957 DKP
5 141 Dolejšová Jitka 15:15.5 1960 SABZO
6 140 Chlupatá Jana 15:25.4 1950 SABZO
7 144 Kasalová Barbora 15:32.5 1961 SABZO
8 143 Norková Zdenka 18:44.4 1952 SABZO
9 142 Zeidlerová Jarmila 21:00.6 1951 SABZO
10 146 Požgayová Jana 22:26.0 1955 SABZO
           
           
MUŽI do 39 let      
umíst. start.č. jméno čas ročník oddíl
1 12 Skalka Jakub 20:53.8 1991 Ztělesněné zlo
2 9 Kovář Miroslav 21:42.1 1981 SC Jičín
3 7 Mazanec Vojtěch 21:50.0 1987 Praha 4
4 35 Kyral Václav 21:53.1 1979 Praha 9
5 4 Krause David 22:05.9 1990 PřF UK Praha
6 5 Novotný Jan 22:14.8 1978 TTT
7 51 Janda Martin 22:27.8 1980 KOB Dobruška
8 13 Mužíček Pavel 22:30.4 1984 TTT
MS 14 Zuzánková Tereza 22:55.0 1986 AC Tepo Kladno
9 20 Teplý Ondřej 23:20.1 1978 Hi-sport
10 1 Uxa Tomáš 23:21.5 1986 Geofyzikální ústav AV ČR
11 15 Chudý Jonáš 23:29.8 1990 Bílý Újezd
12 17 Bradáč Jiří 24:01.2 1982 SABZO
13 18 Hejkrlík Filip 24:04.8 1979 SABZO
14 3 Sůva Michal 24:56.1 1992 SKC Pečky
15 33 Fišer Jiří 24:59.2 1985 Slavia Praha
16 34 Procházka Tomáš 25:04.3 1979 SABZO
MS 104 Hrstková Vladěna 25:14.5 1987 SABZO/Kerteam
17 32 Duriš Michal 26:06.2 1981 MF ČR
18 19 Gregoriades Tomáš 28:10.1 1983 Herbalife
19 37 Müller Vladimír 29:21.3 1983 Jílové
20 6 Trojanowski Jacek 32:16.0 1979 IG PAS Varšava
21 10 Procházka Jiří 33:10.5 1988 SABZO
           
MUŽI 40-59 let      
umíst. start.č. jméno čas ročník oddíl
1 30 Gajdoš Dušan 23:09.8 1973 Červený Kostelec
2 21 Kuriš Radek 23:47.1 1971 SABZO
3 26 Seeman Tomáš 25:13.2 1968 Medicína Praha
4 39 Vincenc Libor 25:22.4 1975 T-Mobile
5 29 Matoušek Petr 26:02.4 1975 Ekonom Praha
6 36 Fiala Enrico 26.46,2 1971 Spartak Praha 4
7 22 Neuman Jiří 26:54.3 1974 KLM Praha
8 40 Ledvinka Josef 27:05.1 1972 SABZO
9 31 Krejčoves Oldřich 29.43.1 1971 Monkey Business
10 27 Šandera Martin 33:12.0 1976 Bonbon
11 23 Eisner Leo 34:35.1 1970 Seismik Praha
12 38 Benedikt Milan 36:24.0 1972 T-Mobile
13 25 Březina Tomáš 38:10.3 1970 SABZO
           
MUŽI 50-59 let      
umíst. start.č. jméno čas ročník oddíl
1 45 Štěpánek Petr 24:48.2 1965 Spartak Praha 4
2 50 Vávra Radomír 25:01.0 1963 Kerteam
3 46 Janáček Jiří 25:19.9 1961 Fyziologický ústav AV ČR
4 42 Matějovský Pavel 26:16.9 1965 AVC/SABZO/MK Kladno
5 44 Chum Jaroslav 28:07.4 1966 Ústav fyziky atmosféry AV ČR
6 48 Rada Petr 30:23.1 1964 SABZO
7 47 Musil Miloslav 30:30.8 1962 Seismik Praha
8 49 Ledvinka Tomáš 32:42.1 1963 Bonbon
9 43 Dolejš Radomír 33:10.8 1958 AVC/SABZO
10 41 Holan Martin 34:32.3 1963 SABZO
           
MUŽI nad 60 let      
umíst. start.č. jméno čas ročník oddíl
1 61 Minčev Ivan 24:43.1 1957 Just Praha
2 64 Špičák Aleš 27:26.1 1955 Geofyzikální ústav AV ČR
3 69 Pilný Luděk 27:47.1 1957 SABZO
4 62 Pěkný Jan 29:24.5 1952 SABZO
5 76 Šnajberk Jiří 30:37.1 1957 SABZO
6 72 Nový Břetislav 30:52.3 1947 SABZO
7 75 Adam Petr 31:40.2 1950 SABZO
8 66 Paukert Milan 34:04.1 1950 SABZO
9 74 Janeček Jaroslav 34:38.2 1940 SABZO
10 65 Pucholt Miroslav 35:49.1 1951 SABZO
11 63 Pecháček Jiří 36:39.8 1944 Metrostav Úpice
12 68 Březina Petr 37:49.8 1946 SABZO
13 73 Skokan Miroslav 39:00.1 1939 SABZO
14 70 Běhal Jaromír 41:34.0 1948 SABZO
15 67 Pachmann Otakar 48:25.2 1944 SABZO
16 71 Krejsa Václav 1:05:38.5 1952 Bonbon Praha